היי, נעים להכיר

אני שמחה שבחרת להיכנס לאתר שלנו ולהכיר את אופן העבודה ומרחב הפעולה והמוצרים של קאצ'קעס - שירות כולל ואישי לעסקים.  

בקאצ'קעס אנחנו הופכות רעיונות לאייטמים, לכתבות, לראיונות בתקשורת באופן שיוצר חשיפה מקסימלית ואפקטיבית.  


שיווק יעוץ וליווי שיווקי, פיתוח אינסוף רעיונות יצירתיים לשיווק ומכירות בעידן מידע מהיר.
יחסי ציבור חשיפה קבועה ואיכותית בכל אמצעי התקשורת והשיח של היום.
פיתוח עסקי     
מכירות ביתיות                        חיבור בין יוצרים למארחים. 
 
אנחנו בקאצ'קעס מבינות את הצורך של עסק ומותג להיות כל הזמן בתנועה ולהישאר מעניין ורלוונטי בכל חזית שיווק אפשרית ובכלל המדיה התקשורתית. לנו זה אינסוף הזדמנויות לחדש ולרגש את הקהל – לכם זה נראה כמעט בלתי אפשרי שלכם באופן אפקטיבי.

  
עבודה איתנו כוללת ניתוח מדויק ומהיר של איכויות העסק שלך, בניית אסטרטגיה תקשורתית הכוללת את סיפור המותג ואת עולמות התוכן הרלוונטיים בסביבה בהם end to end הוא פועל כל זאת בתהליך והכל במעטפת נגישה, זמינה ואישית. 
 
חשיבה יצירתית, יכולת ניתוח מהירה, חלוקה למשימות ויצאנו לדרך.
עם ההזדמנויות השוטפות שאנחנו יוצרות ומחברות יחד, אנחנו יוצאות לקידום ומינוף החשיפה בכל כלי התקשורת והשיח של היום.  

 

במקביל לעבודה השוטפת מול התקשורת, אנחנו מייצרות פלטפורמה לשיתופי פעולה בין עסקים, שלל הזדמנויות עסקיות שיש להן ערך תקשורתי. למשל לחבר בין מבשלת בוטיק לבר שעובד רק בלילה, ועוד. 

עכשיו, קצת על עצמי

כן, אני ידועה כפצצת אנרגיה תוססת, בעד החיים הטובים, יצירתית, בעלת תעוזה, יזמית עם רעיונות בוערים אש שאת רובם, איזה כיף, אני זוכה להוציא אל הפועל. אני אוהבת את מה שאני עושה  - ליצור עולם של תוכן נחשק לעסקים ולמוצרים אני מאמינה בחיבורים ושיתופי פעולה אפקטיביים בין עסקים (win win).
 
מאחוריי רזומה מכובד של יחסי ציבור, יעוץ עסקי, שיווק ומכירות.  כמתמחה בחדר התקשורת של התובע הכללי של מדינת 2003החל משנת מסצ'וסטס, ארה"ב. (עשיתי תואר ראשון בתקשורת פוליטית ומשפטים באמרסון, בוסטון) דרך ניהול תקציבים גדולים ותיקי לקוחות משמעותיים כמו: תנובה, מאפיית אנג'ל, רד בול ישראל, יקבי רמת הגולן ועוד.
שם הכרתי אנשי מפתח ויצרתי קשרים עסקיים וחברתיים וגיבשתי את החזון שלי כעצמאית.  

 

אני רואה כל עסק או מוצר כדמות מורכבת עם מאפייני אישיות ייחודיים, עם כל התכונות הבולטות והחבויות של עסק , אליהם אני מחברת עולמות תוכן, דברים שהמותג אוהב ורוצה להיות בקרבתו, עסקים שמשלימים אותו, שיתופי פעולה מעניינים המייצרים עולם שלם של חוויה להעביר ללקוח. מתוך המחשבה והחשיבה הזו, אני בונה אינסוף הזדמנויות לפגוש את הקהלים שלך 'אונליין' ו'אוףליין' בכלל אמצעי התקשורת והמדיות השונות.  

 

בימים אלה אני משיקה את המיזם שלי שכל כולו שמחה ואהבת חיים. חגיגה של שיתופי פעולה בין מארחים (בבתים ודירות פרטיות) לבין יצרנים, יוצרים בעלי  עסקים קטנים.

 

כל זאת בעמוד 

horizontaledit.png

מחוץ לקופסה זה הקז'ואל שלי